SMS GWIAZDA - UNIA KOSZTOWY 2 :0

SMS GWIAZDA  - UNIA KOSZTOWY  2 :0

W pierwszym meczu rundy wiosennej rozegraliśmy spotkanie w roli gospodarza z drużyną Unii Kosztowy z którą do tej pory nie udało się nam wygrać. Ale już w 2 min. spotkania wychodzimy na prowadzenie. Pierwsza połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu i tym samym podwyższamy wynik na 2:0. Mamy jeszcze kilka okazji bramkowych ale wynik już nie ulega zmianie. Brawa dla wszystkich chłopaków za zaangażowanie i walkę na boisku mimo, że ostanie 15 min gramy jednego zawodnika mniej. Taką drużynę chce się oglądać.

Bramki zdobyli : Byrski Karol oraz Janik Bartosz

SMS Gwiazda Ruda Śląska wystąpiła w składzie : Marcin Ligendza(br), Szymon Kostoń [C], Zawolik Mateusz, Janik Bartosz, Max Dworaczek, Przemek Gąsior, Denis Wardzichowski, Denis Ceroń, Karol Byrski, Studnik Dawid, Szaraniec Hubert, Buk Jakub, Gorzawski Natan.