SMS GWIAZDA - POGOŃ NOWY BYTOM 4:1

SMS GWIAZDA - POGOŃ NOWY BYTOM  4:1

W dniu dzisiejszym rozgrywaliśmy zaległą kolejkę z drużyną Pogoni Nowy Bytom. Do końca nie było wiadomo czy będzie optymalny skład z powodu kontuzji i chorób w roczniku 2002 ale na całe szczęście chłopcy na co dzień trenujący w seniorach Gwiazdy wspomogli nas dzisiaj i mamy nadzieje że nie ostatni. Początek spotkania jak i cała pierwsza połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu, utrzymujemy się przy piłce, dominujemy na połowie przeciwnika, tworzymy sytuacje po których piłka powinna się znaleźć w bramce i mecz powinien skończyć się w „pierwszej połowie”. Do przerwy udaje się nam w końcu zdobyć bramkę i wychodzimy na prowadzenie. Druga część spotkania i to „goście” zdobywają bramkę na wyrównanie. Przez kilkanaście minut oddajemy zbyt duże pole gry przeciwnikom. Na szczęście wracamy na właściwe tory i zdobywamy kolejne 3 bramki a ozdobą meczu jest bramka strzelona przez naszego kapitana Szymona, który po przejęciu piłki na połowie boiska „wjechał” do bramki i zdobył gola.

BRAMKI ZDOBYLI : Hubert Szaraniec 3 bramki oraz Szymon Kostoń.

SMS Gwiazda Ruda Śląska wystąpiła w składzie :Marcin Ligendza(br),Patryk Mentel (br), Szymon Kostoń [C], Zawolik Mateusz, Janik Bartosz, Max Dworaczek, Przemek Gąsior, Denis Wardzichowski, Denis Ceroń, Karol Byrski, Studnik Dawid, Szaraniec Hubert, Gorzawski Natan, Kamil Wojciuch, Alek Borys.