SMS GWIAZDA - HETMAN KATOWICE 11:1

SMS GWIAZDA - HETMAN KATOWICE  11:1

W sobotę w kolejnej kolejce rewanżowej mierzyliśmy się z drużyną Hetmana Katowice. Cała pierwsza połowa to dominacja naszej drużyny pod każdym względem. Już w pierwszych minutach tworzymy sytuacje bramkowe i wynik do przerwy 0:8. W drugiej połowie wkradają się momenty rozluźnienia i tracimy jedyną bramkę w tym meczu a sami dokładamy kolejne 3. W tym meczu dokonaliśmy kilka roszad na pozycjach zawodników i napawa to optymizmem. Cieszy postawa chłopaków oraz to, że poszczególni zawodnicy biorą ciężar gry i odpowiedzialność na swoje barki.

BRAMKI ZDOBYLI : 8, 18, 20, 25 min. Dawid Studnik, 16, 46, 71 min. Hubert Szaraniec, 57 min. Przemysław Gąsior, 21 min. Denis Wardzichowski, 32 min. Karol Byrski, 34 min. Karol Wojciuch.

SMS Gwiazda Ruda Śląska wystąpiła w składzie : Marcin Ligendza (br) –Kamil Wołoszyn, Szymon Kostoń, , Gąsior Przemek, Wardzichowski Denis, Byrski Karol, Ceroń Denis, Dworaczek Maksymilian, Wojciuch Kamil, Gorzawski Natan, Buk Jakub, Alek Borys, Szaraniec Hubert, Studnik Dawid.