PODLESIANKA KATOWICE – SMS RUDA ŚLĄSKA 2-2

PODLESIANKA KATOWICE – SMS RUDA ŚLĄSKA  2-2

W dwóch spotkaniach wyjazdowych ekipa SMS Ruda Śląska wywalczyła 4 punkty i potwierdziła, że będzie liczyć się w walce o wygranie ligi, po spotkaniu w Katowicach pozostał jednak niedosyt – rudzianie w I połowie mieli optyczną przewagę zwłaszcza na początku spotkania. Kontry miejscowych były były jednak bardzo skuteczne – dwa wyjścia i dwie bramki. W II połowie rudzianie ambitnie walczyli o gole i wreszcie w ostatnich 20 minutach najpierw Filip Bocian i później Denis Wardzichowski zdobywają bramki – były jeszcze kolejne sytuacje ale mecz kończy się remisem 2-2.

„Ponad połowa chłopaków nie trenowała w tym tygodniu z powodu choroby i widać było to na boisku, ale chłopcy podnieśli się i w ostatnich 20 min doprowadzili do remisu. Cóż jak nie można wygrać to trzeba szanować remis” – podsumował Łukasz Kowalczyk trener SMS.

Bramki : Filip Bocian, Wardzichowski Denis