SMS GWIAZDA - UKS RUCH CHORZÓW 1:0

SMS GWIAZDA - UKS RUCH CHORZÓW  1:0

Kolejny raz w roli gospodarza rozegraliśmy spotkanie ligowe a przeciwnikiem była drużyna Ruchu Chorzów. Mimo okrojonego składu kolejne dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Przeciwnik wymagający, który przyjechał po 3 punkty ale to my zdobywamy jedyną bramkę w tym meczu i wygrywamy spotkanie. Chłopcy zostawili dużo zdrowia i pokazali charakter na boisku (oby tak w każdym meczu). Z przebiegu całego spotkania powinniśmy zdobyć więcej bramek ale brakowało momentami w kluczowych sytuacjach skuteczności i dokładnego ostatniego podania. Cieszy postawa wiodących zawodników w drużynie, którzy ciężar gry biorą na siebie jak również zawodników którzy zazwyczaj wchodzą z ławki a w tym momencie grają od pierwszych minut i radzą sobie coraz lepiej.

Bramkę zdobył Dawid Studnik.

SMS Gwiazda Ruda Śląska wystąpiła w składzie :Marcin Ligendza (br),Patryk Mentel (br), Szymon Kostoń [C], Zawolik Mateusz,Przemek Gąsior, Denis Wardzichowski, Denis Ceroń, Karol Byrski, Studnik Dawid, Gorzawski Natan, Janik Bartosz, Buk Jakub, Alek Borys.