SMS GWIAZDA - GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 1:0

SMS GWIAZDA - GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA  1:0

Po ostatnim nienajlepszym meczu chcieliśmy pokazać dzisiaj dobry futbol. Mierzyliśmy się z drużyną Grunwaldu i wiadomo było że łatwo nie będzie z drużyną z Halemby. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobywa Karol Byrski. Sytuacji na strzelenie było bardzo wiele i wynik powinien być dużo wyższy i nawet w końcówce meczu gdzie nie strzelamy karnego to pokazaliśmy że potrafimy grać w piłkę i to jeszcze na tak trudnym terenie. Brawa przede wszystkim dla chłopaków za walkę i zaangażowanie do samego końca.

SMS Gwiazda Ruda Śląska wystąpiła w składzie :Marcin Ligendza(br),Patryk Mentel (br), Szymon Kostoń [C], Zawolik Mateusz, Max Dworaczek, Przemek Gąsior, Denis Wardzichowski, Denis Ceroń, Karol Byrski, Studnik Dawid, Gorzawski Natan, Buk Jakub.