SMS GWIAZDA - GKS KATOWICE 3 :0

SMS GWIAZDA - GKS KATOWICE  3 :0

W ostatniej kolejce ligowej juniorów młodszych rocznika 2001/2002 podejmowaliśmy na własnym boisku GKS Katowice. Początek spotkania jak i cała pierwsza połowa to przewaga naszego zespołu w każdej strefie boiska, bardzo dobre poruszanie bez piłki, operowanie futbolówką oraz tworzenie sytuacji w konsekwencji wynik 3:0 do przerwy. Druga połowa całkiem odmienna, zbyt rozluźnieni co prawda przeciwnik nie zagraża naszej bramce ale po prostu przestaliśmy grać w piłkę i w drugiej połowie nie strzelamy kolejnej bramki. Musimy pamiętać ze mecz składa się z 2 połów.

Zmagania ligowe kończymy na 3 miejscu w tabeli i czekamy na wiosnę aby pokusić się o coś więcej.

BRAMKI ZDOBYLI: 11 i 15 min. Dawid Studnik, 23 min. Byrski Karol.

SMS Gwiazda Ruda Śląska wystąpiła w składzie : podstawowym - Patryk Mentel, Kamil Wołoszyn, Szymon Kostoń, Przemek Gąsior, Zawolik Mateusz, Alek Borys, Dawid Studnik, Karol Byrski, Denis Ceroń, Denis Wardzichowski, Natan Gorzawski, rezerwowym - Marcin Ligendza,  Jakub Buk, Hubert Szaraniec, Kuba Opawski, Bartek Janik.